Casino Kumar Parası İçin Basit Bir Plan

Tetikleyiciler tarafından kullanılan değişken dirençler için, voltaj kaynağı ile orta sinyal noktası arasında genellikle bir sabit direnç gerekir. Bu, düşük bir voltaj (genellikle sıfır değildir) gönderir ve PCB'nin devre dışı olduğunu düşünmesini sağlar. Denetleyici işlevini yapmak için genellikle birçok küçük bileşen de eklenir; genellikle, denetleyici ne kadar yeniyse, o kadar fazla ek bileşeni vardır. Hemen hemen her zaman, bu bileşenlerden biri PCB üzerindeki uygun yollarla temastan çıkarılırsa, PCB düzgün çalışmayacaktır. Çubuğu PCB'ye sabitlemek için dört köşe lehim noktası kullanılır. Her değişken direncin üç bağlantı noktası vardır. Çubuğa yakın iki nokta ile çubuğa uzak iki nokta arasında bir geçiş olan tıklama düğmesini sabitlemek için dört lehim noktası daha kullanılır. Bu çözümlerin dördüyle de başarılı oldum ve hepsini tavsiye ediyorum. Bu daha karmaşık PCB'lerin sahip olduğu şey, ortak hatlar/yollar için kısa bir terim olan ortaklardır. PCB'nin kritik olmayan parçaları (motorlar ve genellikle omuz PCB'leri gibi) güçlü bir alet kullanılarak daha küçük hale getirmek için sökülebilir veya diğerlerinden kesilebilir.

Birçok PCB (özellikle daha yeni olanlar), analog çubuklar ve tetik düğmeleri gibi şeyler için değişken dirençler kullanır. Çoğu kontrol cihazındaki analog çubuklar aynı şekilde yapılmıştır. Tetikleyiciler genellikle tutulmuş olarak, analog çubuklar ise köşegen olarak görülecektir. Analog çubukları ve değişken dirençlerini değiştirirken işler daha karmaşıktır. Ancak elektronik bileşenler ve bunların yolları gibi bunun ötesindeki şeyleri kaldırmak, PCB'nin kolayca arızalanmasına neden olabilir. Bir kutu (elektronikte proje kutusu/muhafazası olarak adlandırılır) veya kontrol panelinin altına yerleştirilmiş oluk veya kutu genellikle çıkarılan PCB'yi barındırmak ve korumak için yapılır. Tabii ki, tamamen kontrolden çıkmadan kumar oynama sorununuz da olabilir. Açıklanmayan alıcıyı nasıl buluyorsunuz? Teli dışarı çekerken lehim noktasından çıkan tel ucunu ısıtın. Değişken dirençleri, parazit sinyallerinin gönderilmemesini sağlayacak sabit dirençlerle değiştirmek için, önce üç lehim noktasını ısıtarak ve çekerek direnci çıkarın.

Bu işi daha iyi hale getirmek için lehimleri gruplamayı denemek isteyebilirsiniz. 10K dirençler genellikle iyi çalışır, ancak genellikle 5K civarında tercih edilir, bu nedenle PCB'deki akımı fazla etkilemez. Ve Katie Price, bir makyaj ustası sınıfına bilet kesmek için Instagram'a gittiğinde Cumartesi günü işin hızına geri döndü. Ağrı kesici, masaj terapisi ve yaralanma önleme de spor fizik tedavisi ile ilişkili yaygın uygulamalardır. Ve en önemlisi, biri yatay hareketi, diğeri dikey hareketi ölçen iki değişken direnç eklenmiştir. Bazen bu müştereklerden biri, kablodan veya pilden gelen gerçek topraktır. Diğer taraf, daha yüksek bir voltajdır, genellikle kablodan gelen voltajdır. Yanlardan biri, genellikle toprak olan daha düşük bir voltajdır. Diyot - elektriğin yalnızca bir yönde akmasına izin verir; genellikle bir D ve ardından bir sayı ile etiketlenir. Değişken Direnç - bir kol kullanarak değişen direnç sağlar; genellikle VR ve ardından bir sayı ile etiketlenir. Aynı düşük voltaj ve daha yüksek voltaj kaynakları genellikle her bir değişken dirence dağıtılır.

Direnç - akımı ve voltajı azaltır; genellikle bir R ve ardından bir sayı ile etiketlenir. Anahtar - sinyallerin açılıp kapandığı yer; genellikle SW ve ardından bir sayı ile etiketlenir. Değişken dirençler, farklı sinyaller için değişen derecelerde voltaj vererek analog işlevleri mümkün kılar. Ütünün ucunu deliğe iterek veya bir lehim sökme aleti kullanarak deliği yeniden oluşturduğunuzdan emin olun veya nokta ısıtılırken yeni teli itin. Ancak çoklu gerekçeler doğru bir terim değildir; sadece tek bir basit topraklama vardır (genellikle ayaklarınızın altındakini kullanarak) ve PCB'deki benzersiz bir kablo veya pil yuvasından gelir. Toprak - elektriğin akmasına izin veren sinyal havuzu; genellikle GND ile etiketlenir. Ortak bir zemin (basit bir ortak hattın aksine), angajman için bir dizi sinyal (genellikle hepsi) arasında paylaşılan zemindir. Eski hafif ağır siklet şampiyonu, başlangıçtan sonra son birkaç gün içinde UFC ile hararetli bir söz savaşına girdi. Francis Ngannou ile süper bir dövüş başlatmak için Beyaz'dan 'bana parayı göstermesini' istedi. Perşembe günkü veriler, işsizlik maaşı için yeni başvuruda bulunan Amerikalıların sayısının geçen hafta düştüğünü gösterdi, ancak odak noktası Cuma günü Çalışma Bakanlığı'nın bu ay yapılacak Fed'in politika toplantısına zemin hazırlayacak aylık istihdam raporu olacak.

Diğer Yazılar